Veri Merkezi Taşıma

Değerli müşterilerimiz, Son zamanlarda mevcut veri merkezinde yaşanan gerek network gerek enerji taraflı kesintilerle beraber doğan teknik ve operasyonel gereklilikler sebebiyle İstanbul lokasyondan Bursa veri merkezimize geçiş sağlanacaktır. 4 Mayıs 2024 Cumartesi tarihinde, Türkiye saatiyle 23:00 itibarıyla başlayacak olan ... Devamını Oku »

2nd May 2024
Geç ödeme yapılması durumunda ek ücretlendirme uygulanmaktadır.

Alan adı yenilemede  gecikme halinde hizmet kesintisi yaşanabilir. Alan adınızı, yenileme tarihinden sonraki 5 gün içinde ücretsiz,6-15 gün arasında yenileme ücretinin %25'i ve 16. günden sonra yenileme ücretinin %50'si kadar gecikme bedeli ödeyerek yenileyebilirsiniz. Alan adınızın silinmesi durumunda kurtarma bedeli ödeyerek ... Devamını Oku »

22nd Dec 2022
Domain Kayıtları

Kur farklılıklarından dolayı resellerclub üzerindeki entegayonumuzu kısa süreliğine durdurma kararı aldık. alan adı kayıdı ödeme sonra anlık değil, 15dk ile 30dk içerisinden aktif olacaktır. 

18th Jan 2022
Covid-19 Tedbirlerimiz

Sayın Müşterimiz,Ülkemizi de etkileyen Corona ( Covid-19 ) salgını nedeniyle firmamızın aldığı bazı önlemler aşağıdaki gibidir;- Tüm personelimiz sadece uzaktan yönetim ile çalışacaktır.- Ofisimiz tüm ziyaretlere kapatılmıştır.- Dış toplantı ve Eğitimlerin hepsi iptal edilmiştir.- Telefon desteğimiz sadece uygun ... Devamını Oku »

19th Mar 2020
ÖNEMLİ DUYURU: cPanel Fiyat Güncellemeleri

Değerli Müşterilerimiz, On iki yıldır partnerliğini yaptığımız cPanel firması daha önce Plesk firmasını da satın alan Oakley Capital grubu tarafından 2018 yılı sonunda satın alındı. Oakley Capital grubu tarafından yönetilmeye başlayan cPanel, yaklaşık 20 yıldır aynı olan fiyatlama/lisanslandırma politikasını 27 ... Devamını Oku »

27th Jul 2019
PHP Mail fonksiyonu

Tüm sunucularımızda PHP Mail fonksiyonu artan SPAM gönderimleri nedeniyle kapatılmıştır. PHP formları aracılığıyla mail gönderebilmek için SMTP fonksiyonunu kullanmanız gerekiyor. Joomla, Wordpress, Drupal ve benzeri hazır scriptlerde mail ayarlarını smtp fonksiyonu ile çalışacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Kullandığınız ... Devamını Oku »

14th Jan 2018
Yeni Kullanıcılara

Linux hosting paketlerinde yeni kullanıcıların promosyon kodu ile aldıkları hostingi ücreti yarı yarıya bizden

8th Jan 2018