Covid-19 Tedbirlerimiz

Sayın Müşterimiz,Ülkemizi de etkileyen Corona ( Covid-19 ) salgını nedeniyle firmamızın aldığı bazı önlemler aşağıdaki gibidir;- Tüm personelimiz sadece uzaktan yönetim ile çalışacaktır.- Ofisimiz tüm ziyaretlere kapatılmıştır.- Dış toplantı ve Eğitimlerin hepsi iptal edilmiştir.- Telefon desteğimiz sadece uygun ... Devamını Oku »

19th Mar 2020
ÖNEMLİ DUYURU: cPanel Fiyat Güncellemeleri

Değerli Müşterilerimiz, On iki yıldır partnerliğini yaptığımız cPanel firması daha önce Plesk firmasını da satın alan Oakley Capital grubu tarafından 2018 yılı sonunda satın alındı. Oakley Capital grubu tarafından yönetilmeye başlayan cPanel, yaklaşık 20 yıldır aynı olan fiyatlama/lisanslandırma politikasını 27 ... Devamını Oku »

27th Jul 2019
PHP Mail fonksiyonu

Tüm sunucularımızda PHP Mail fonksiyonu artan SPAM gönderimleri nedeniyle kapatılmıştır. PHP formları aracılığıyla mail gönderebilmek için SMTP fonksiyonunu kullanmanız gerekiyor. Joomla, Wordpress, Drupal ve benzeri hazır scriptlerde mail ayarlarını smtp fonksiyonu ile çalışacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Kullandığınız ... Devamını Oku »

14th Jan 2018
Yeni Kullanıcılara

Linux hosting paketlerinde yeni kullanıcıların promosyon kodu ile aldıkları hostingi ücreti yarı yarıya bizden

8th Jan 2018